Skip links

Bahçeşehir En İyi Matematik Ders Verenler

Bahçeşehir En İyi Matematik Ders Verenler

Bahçeşehir En İyi Matematik Ders Verenler Hocası öğrencilerine sesleniyor. YKS Matematik Sınavlarına hazırlanırken dikkatli olmalısın. Matematik çalışmak için acıyı yakıt olarak kullan. Dahası, ilerlemeye devam et. Gün ağardığında arkana bakıp başardım diyebilmelisin. AYT Matematik sınavında başarı; cesaretin, kendini adamanın ve sabrın bir araya gelmesi ile oluyor. Bir işi yarı yamalak yapmak, sonuca ulaşmanı zorlaştırır. Matematik dersinden başarılı olmak için, kurallarınızı koymalısın. Dahası, disiplinli bir şekilde çalışın. Ayrıca, asla taviz vermemelisin. YKS Matematik sınavlarını başaranlar başarılarını anlatırlar. Bahçeşehir En İyi Matematik Ders Verenler hocasına göre, sınavı kazanamayanlar ise bahanelerini konuşurlar.

Matematik sınavında karşına çıkabilecek engellerin üstesinden gelmesini bilmelisin. Hayallerin giden yolda pek çok zorluklarla karşılaşabilirsin. Bahçeşehir Matematik Ders Verenler Hocasının önereceği stratejilerle üzerindeki tozu atabilirsin. Ek olarak, yeniden başlamana ve başarmada yardımcı olur. YKS Matematik sınavları için, olduğumuz yerde kalmaya devam ederek, ulaşmamız gereken hedefi yakalayamayacağımızı unutmamalıyız. Nitelikli Matematik sorusu çözmelisiniz. Çok soru değil, doğru dozda soru çözerseniz AYT Matematik sınavlarında başarılı olursunuz.

MATEMATİK İÇİN HİKAYE!

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası, Napolyon ile ilgili bir hikaye anlatmak istiyor. Napolyon’unun bir generali savaşı kaybeder. Napolyon onu ayağına çağırır. “Savaşı niçin kaybettin?” diye çok sert bir biçimde sorar. General çok uzun bir nedenler listesi hazırlamıştır. Bahçeşehir En İyi Matematik Ders Verenler Hocası anlatmaya devam eder. İlk cümlesi şu olur: “Çünkü barutumuz bitmişti! İkinci olarak …” Napolyon hemen generalin sözünü keser. “Tamam, general” der.  Diğerlerini saymanıza gerek yok!” Savaşı kazanmak için barut ne kadar şart ise, TYT Matematik sınavlarında netlerini artırmak için çalışmak şarttır.  Dahası, barut bittiğinde savaşı kazanma ihtimaliniz kalmamıştır. Dahası, çalışmadan bu sınavı çalışma ihtimaliniz de o kadar kalmamıştır. Nasıl ki, bittiğini anlattıktan sonra, diğer nedenlerin hepsi “hikâye” haline geliyorsa siz de TYT Matematik sınavlarına çalışmadıktan sonra, “sınavı kaybetmenize sebep olduğunu düşündüğünüz” tüm nedenler “hikâye” olur.

Napolyon ile ilgili bir hikayesini anlatmak istiyor. Dahası, Napolyon’unun bir generali savaşı kaybeder. Napolyon onu ayağına  çağırır. “Savaşı neden kaybettin?” diye sert bir biçimde sorar. General uzun bir nedenler listesi hazırlamıştır. İlk cümlesi şu olur: “çünkü barutumuz bitmişti! İkinci olarak …” Napolyon hemen generalin sözünü keser. “Tamam, general” der. Ek olarak, diğerlerini saymanıza gerek yok!” Savaşı kazanmak için barut ne kadar şart ise, YKS Matematik sınavlarında netlerini artırmak için çalışmak şarttır.  Barut bittiğinde savaşı kazanma ihtimaliniz kalmamışsa, çalışmadan bu sınavı çalışma ihtimaliniz de o kadar kalmamıştır. Nasıl ki, bittiğini anlattıktan sonra, diğer nedenlerin hepsi “hikâye” haline geliyorsa siz de TYT Matematik Geometri sınavlarına  çalışmadıktan sonra, “sınavı kaybetmenize sebep olduğunu düşündüğünüz” tüm nedenler “hikâye” olur.

MATEMATİK İÇİN ZAFER!

AYT Matematik sınavına hazırlanırken kabul edilen bir yanlışlık kazanılmış çok güzel bir zaferdir. Öğrencilik yaşantısında mutluluk, Matematik problemlerini çözerek varacağınız bir istasyon değildir. Ayrıca, mutluluk Geometri Matematik derslerini çalışarak içten gelendir ve senin bir parçan olmalıdır.

Sonuç olarak, Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere, İlköğretimden üniversiteye” giden bu engebeli yolda, başarılar diler. Ayrıca, “AYT Matematik sorusu çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

13.01.2023

Leave a comment