Skip links

Matematik Yüz Yüze Ders Verenler Beylikdüzü

Matematik Yüz Yüze Ders Verenler BeylikdüzüMatematik Yüz Yüze Ders Verenler Beylikdüzü Hocası der ki: YKS matematik sınavlarında başarılı olmak için formül, çok zeki olmak değildir. YKS Matematik sınavlarında başarılı olan öğrencilerin ortak özellikleri vardır. Az yerler, çok çalışırlar ve hedeflerini belirtmişlerdir. Dahası, düşe kalka yürürler. Ayrıca “geri dönmek” sözcüklerini çıkarmışlardır. Ayrıca, ‘düştüm geri döneyim’ diye bir şey düşünmezler.  

Matematik Yüz Yüze Ders Verenler Beylikdüzü Hocasına göre, tembel ve kararsız öğrenciler, YKS Matematik sınavlarındaki başarısızlıklarını başkalarının kapısına koymaya çalışırlar. Her öğrenci zamanın ne işe yaradığını zaman kalmayınca anlar. Gireceğiniz AYT Matematik Geometri sınavları ciddi hazırlık gerektirir. Planlı, programlı ve amaçları ile tanımlanmış bir çalışma sizi kesin başarıya ulaştıracaktır. Bu zaman diliminde sizi Matematik dersine çalışmaktan alıkoyacak pek çok vardır. Dahası, bunların başında istek ve arzu gelir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, AYT Matematik sınavına çalışırken, anlamadığında ve çaresiz kaldığın anda imdadına Matematik Özel Ders hocası yetişir. Bu konuda hiç endişen olmasın. Yıllarını öğrencilerine adamış Matematik ders öğrenmenin size yardımcı olacağı ve bütün takıldığın sorularda sizi bir adım öteye götüreceği kesindir. Matematik öğretmeninin sırrı sevdiğiniz ve size inanan Matematik Özel Ders hocasında gizlidir. Başarısızlığın ilk işareti öğrencinin vazgeçtiği ve hedeflerini” imkânsız” olarak yaftaladığı anda gelir. Başarısızlığa uğramadan ve sevenlerinizin desteğini almadan başarıya ulaşmanız mümkün değildir. Ayrıca, duygusal kaynaklarınız tükendiğinde hayatınız boyunca kurduğunuz ilişkiler ve Matematik öğretmeniniz size destek olacaktır. Duygusal destek karşılılık ilkesi ile hareket eder. Dağları yerinden oynatacak etkiyi yaratmak için en önemli stratejiniz Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası ile başlar. Ayrıca, Matematikle sağlıklı uzun ömürlü ilişki kurduğunuzda hayatta istediğiniz mesleği rahatlıkla seçebilecek ve başarıyı yakalayabileceksiniz.

YKS MATEMATİK SINAVINI BAŞARMAK İÇİN…

Matematik Yüz Yüze Ders Verenler Beylikdüzü Hocası göre, öğrencilik hayatınızla ilgili kararları rastlantılara bırakırsanız, çalışmalarınızı ve başarınızı engelleyecek pek çok nedenle karşılaşırsınız. Meşgul olmak kolay, verimli bir şekilde YKS Matematik sınavına çalışmak zordur. Ek olarak, Matematik dersinde başarıya ulaşabilmek için, anlama, tam öğrenme ve hız kazanma çalışmalarını sistematik bir şekilde sürdürmek gerekir. Matematik dersinde edindiği bilgiler, özellikleri ve teoremleri programlı ve disiplini bir ev ödevi çalışmalarıyla sürdüremeyen öğrencinin başarıya ulaşması çok güçtür. Ek olarak,

                                   “ Bazıları kendine güvenmekle, hava atmayı birbirine karıştırırlar.

                                      Oysa başarının en kolay ve kısa yolu ÇALIŞMAKTIR.

                                       Dehanın %1 ‘i ilham,%99 ‘i ise terdir.

                                       Hatırlayınız  ki, gelecek, çalışkan olanlarındır.”

Dahası, esen rüzgârlara kendini bırakarak, istediği limana ulaşmak isteyenleri bekleyen son, tam bir hayal kırıklığıdır. Matematik ve üniversite sınavlarında şans faktörünün oranı %0 ‘a yakındır. Matematik çalışarak başarılı olmalısınız. Çünkü rakipleriniz işlerini şansa bırakmıyor. Planlı ve programlı bir şekilde hedeflerine adım adım yaklaşıyorlar.

TYT Matematik sınavı için plan yapmak demek, nereye ve nasıl bir yol haritası çizeceğimizi mantıklı bir şekilde, önceden kararlaştırmaktır. Geçerli ve verimli bir program hazırlayabilmek  için öncelikle, günlük yaşantınızda yer olan olayları ( bilgisayar oyunlarını ki bu en çok  zaman kaybı) ve zaman kaybına nedenleri belirlemelisiniz.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası size, güneşi daha çok sevmenize yetecek denli yağmur diliyor.

Karakayalı, Cevat

05.05.2022

Math Cevat Tutor

Leave a comment