Skip links

Atakent En İyi Matematik Özel Ders

Atakent Matematik Özel DersAtakent En İyi Matematik Özel Ders hocası diyor ki: YKS matematik sınavlarına hazırlanırken “AMACINI BUL”. Yönsüz veya kesin bir plan olmadan sadece etrafta dolanıp durursun. Dahası, Matematik için planını ve hedeflerini açık bir biçimde bildikten sonra basitleşir. Ayrıca, tek bir şeye odaklan. Ek olarak, tüm öğrenciler YKS matematik için sonuç istiyor ama kimse odaklanmak istemiyor. Şu an ki öğrencilik hayatınla, istediğin hayat arasındaki çizginin adı: ODAK. Matematik sınavı için söyleyecek sözü olmayan yüksek sesle konuşur. YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken, hedefin için çalıştığın sürece başarı kaçınılmazdır. Matematik için beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki silahsızsınız. AYT Matematik için yeni başlangıçlar genellikle acılı sonlar olarak gizlenir.

MATEMATİK İÇİN YAVAŞ ADIMLARLA İLERLE!

“Mutlu öğrencinin hikayesi olmaz” demiş Atakent Matematik Özel Ders hocası. Ne olursan ol öğrencilik hayatından umudunuzu kesmeyin. Öğrencilik hayatınızı size ne getireceği hiç belli olmaz. Bir matematik problemini çözmek için başla. Dahası, beş Geometri problemi yazarak çözmeye başla. Bu gün başla, şu an başla. Daha sonrasında, her gün %1 daha iyi odaklan. Sonuç olarak küçük gelişmeler, zamanla büyük değişimlere yol açar.

YKS GEOMETRİ İÇİN ZAMANINI YÖNET

En İyi Matematik Birebir Atakent hocasına göre, yoğun değilsin, organize değilsin.

-Erken uyan

-Görev listesi çıkar.

-YKS matematik konularını tamamlama tarihi belirle.

-Yaptığın sınav programına sadık kal.

MATEMATİK ÇALIŞMAK İÇİN ALIŞKANLIKLARIN GÜCÜ

Atakent En İyi Matematik Özel Ders öğretmenine göre, YKS Matematik sınavına hazırlanırken, “acı sana dersini öğrettikten sonra ayrılacaktır.” Matematik çalışmak için bir alışkanlık oluşturmak için 21 sürer. Bir yaşam tarzı oluşturmak için 90 gün sürer. Dahası, bu modelleri uygula yeni Matematik çalışma hayatına merhaba de.

Atakent Matematik Özel Ders hocasını size tavsiyeleri var. “Asla kendin hakkında kötü konuşma. Çünkü, içindeki Matematik çalışma savaşçısı bunu duyacak ve bundan olumsuz etkilenecektir.”

Beylikdüzü Özel Matematik Ders Hocası diyor ki: Geometri konularını, önceden öğrenenler indirimli fiyattan öğreniyorlar. Otoriteden öğrenenler, özgürlük bedeli ile öğrenirler. Deneyerek öğrenenler etiket fiyatından öğrenirler. Yaşamdan öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler, Yaşamdan da öğrenemeyenler, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler. YKS Matematik sınavlarında başarı, bir hayalle başlar. En son ne zaman hayal kurdun, gel biraz hayalleri üzerinde konuşalım…”

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası soruyor? Düşünce Gerçekten Bu Kadar Güçlü mü?

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası sizlere, başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

19.10.2022

Leave a comment