Skip links

En İyi Bakırköy Matematik Özel Ders

En İyi Bakırköy Matematik Özel DersEn İyi Bakırköy Matematik Özel Ders Hocası der ki: YKS Matematik sınavları için diğerleri ertelerken sen karar ver. Diğerleri hayallere dalarken sen çok iyi hazırlan. Diğer arkadaşların sonraya bırakırken sen başla. Diğerleri uyurken sen öğren. Diğer arkadaşların temenni sen ederken çalış. Diğerleri konuşurken sen çok iyi dinle. Diğerleri vazgeçerken sen azmet. Diğer arkadaşların kaş çatarken sen çok iyi gülümse.

En İyi Bakırköy Matematik Özel Ders Hocası sizlere Sümerler’ den  bir örnek vermek istiyor. “Artık büyü, okuluna git. Matematik çalış ve oku. Sokaklarda dolaşma. Sen bütün gün bana eziyet ediyorsun.  Sabah -akşam eğlence uğruna zamanını boşa geçiriyorsun. Biraz da Matematik Özel Ders Bakırköy hocanla çalış!” Çocuğuna seslenen bir anne veya babaya ait sözler. Bunlar Sümerlerden kalma bir tabletten alıntıdır. Yaklaşık 4 bin yıl önce söylenmiş sözlerin güncelliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Böyle olması ne kadar şaşırtıcı, öyle değil mi? Böylece, her çok şey hızla değişiyor ama çocuk eğitimi binlerce yıl hep aynıdır.  Böylece çocuk ergenlik çağına geldiğinde aynı şekilde yaşamaya devam ediyor.

Hayatta Her Şey Mümkün

En İyi Bakırköy Matematik Özel Ders Hocasına göre, Matematik//Geometri birçok öğrencinin sevmediği dersler sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmamaktadır. Üniversite ve liseye girişteki sınavlarda Matematik dersi çok önemlidir.  Tek bir net dahi yapamayan binlerce öğrencinin olması bu başarısızlığın hiç de küçümsemeyecek oranda olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, Matematik Özel Ders Bakırköy hocası ile büyük oranda çözülebilir.

Hayata Yolculuk Matematik ile Başlar

Anneler- babalar, öğrenciler ve hatta öğretmenler bu başarısızlıkları “Matematik Yeteneğinin” olmaması gibi bir nedene dayandırmaktadır. Fakat yapılan araştırmalar bu şekilde bir sonuç göstermemektedir. Yapılan araştırmalarda her çocukta matematik yeteneğinin olduğunu göstermektedir. Ancak, Matematik dersindeki başarısızlığın nedeninin “Matematik korkusu” olduğunu bilin.  “Matematikten nefret etme” den kaynaklandığını göstermektedir. Böylece, yapılan araştırmalar profesyonel Matematik Özel Ders Bakırköy hocası ile bu nefret sevgiye dönüştürülebilir.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası, sahip olduğun her şeyi takdir etmene yetecek denli netler diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

29.09.2021

Leave a comment