Skip links

Atakent En İyi Matematik Eğitim Koçu

Atakent En İyi Matematik Eğitim Koçu

Atakent En İyi Matematik Eğitim Koçu ile Matematik öğrenmek akıntıya kürek çekmek gibidir. Durduğun anda geri gidersin. Matematik bütün büyük işler küçük başlangıçlarla olur. Dahası, Matematik Özel Ders Atakent ile başarı varış noktası olmayan bir yolculuktur. Ayrıca, bu yolculukta geçici başarısızlıkların sizi yenmesine izin vermemelisiniz. Matematik için her bir engel kararlılığınızı daha da güçlendirmelidir. Dahası, Atakent Matematik Özel Ders Hocası bizler, her bir öğrencimize okul hayatları ve bundan sonraki yaşamları boyunca bu öğretileri öğretmeye çalışıyoruz.

Atakent En İyi Matematik Eğitim Koçu Hocası ile bakış açımızı canlı, özgün ve çağa uyumlu hale getirmek için en önemli hedeflerimizdir. Öğrencinin kişisel yeteneklerinin farkında olan ve bunları yapacağı çalışmalarla geliştirmelidir. Matematik dersinden ödün vermeyen, sorumluluk sahibi, çalışkan öğrenciler yetiştirmelidir. Ne istediğini bilen ve kendini ifade edebilen, Matematik derslerinde başarıya odaklanmış ve azimle hedefine ulaşmak isteyen öğrenciye Matematik özel ders öğretmeni desteğini esirgememektedir.

Atakent En İyi Matematik Eğitim Koçu

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası, öğrenci ile velisi arasında bir köprü vazifesi görerek, verilen ödevlerin karşılıklı takip yapmak adına ödev takip sistemi kullanır. Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni, haftalık “Ödev Çizelgeleri “oluşturur. Öğrencinin çalışması gereken matematik konularını ve soru hedeflerini belirler. Ayrıca, Matematik başarısını artırmak için, hedef çıtası her hafta yükseltilir. Tabi ki, bunun sonucunda matematik soru sayı da artırılır. Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni zaman zaman çalışılmış matematik konularını geri dönerek pekiştirme yapmanızı sağlar. Matematik dersini öğrenmek ve kavramak isteyen bir tutum içinde olmanızı sağlar. Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni hedefe ulaşılma oranını tekrar gözden geçirerek sorun varsa çözer. Ek olarak, öğrencinin başarı durumu değerlendirilerek, gerekli önlemler alınır. Ayrıca, öğrencinin çalışma ortamı gözden geçirilerek geri bildirim yapılır.

Sizin Sorununuz Matematik  Dersi Çalışmamak mı?

Matematik Dersini çalışma konusunda doğru bildiğiniz yanlışlar olabilir. Bu konuda sorunlarınız varsa öncelikle bu yanlışlıklar düzeltmelisiniz.

Yanlış çalışma alışkanlıkları genellikle şunlardır:

 • Evin değişik yerlerinde çalışmak
 • Yatarak, uzanarak çalışmak,
 • TV karşısında ya da müzik dinleyerek ders çalışmak,
 • Sebep sonuç ilişkisini araştırmadan ezberleyerek çalışmak,
 • Matematik dersini başaramayacağına inanmak, anlayamadığı için dersi bırakmak,

   Atakent Matematik Özel Ders Hocası sizlere başarı diler.    

Karakayalı, Cevat

Leave a comment

 1. MATEMATİK İÇİN DESTAN YAZDIĞIM BAŞARI HİKÂYEM
  Efsane Cevat Hocam ;
  10.sınıfta MATEMATİK dersinde başarılı olmak için,matematik özel ders öğretmenimle beraber kendime yaz aylarında hedef koydum hedefler düşüncelerin netleşmesini,zamanının ve karşımıza çıkan fırsatların etkili kullanmamızı sağladığına inandım.”aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz.”ne yapacağıma karar vermezsem,hayatta benim için nasıl karar vereceğine şaşırır.Kararsızlık matematik geometri dersleri için başarısızlık demektir.Hedeflerimi net olarak belirttiğim takdirde,beynim beni o belirlediğim hedefe kilitledi ve hedefi tam 12 den vurmam için programlandı.Sonuç olarak matematik 1. ara sınavından 96 alarak 10. sınıfların içinde rakiplerimi üzmeden 1. olmamı sağladı.Matematik özel ders öğretmenimin sayesinde beynim hayalimi gerçek olarak kabul etti ve bana bu gururu yaşattı.
  Hedef sahibi olmak benim gücümün gelişmesini sağladı koyduğum hedef bana en sevdiğim televizyon dizisi olduğu saatte matematik dersi çalıştıran çok önemli bir güçtü hedef belirlemek matematik dersi için başarı yolunda atılacak ilk adım olduğuna inandım. Matematik özel ders öğretmenimin başarı tüyosunu hiç unutmadım: “iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir.”
  Sonuç olarak matematik özel ders öğretmenim ile tırmanmayı göze aldığım ve şuan 10.sınıfların içinde 1.nci olduğum için zirvenin hazzını yaşıyorum.Bana bu itme gücünü veren ve koyduğumuz hedefleri başarmamda en büyük desteğim olan matematik özel ders öğretmenime teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

  Emre VAROL

  10.sınıf öğrencisi

 2. Her zaman Matematik dersi ile arası kötü olan biriydim. En sevdiğim derslerin arasında hiç bir zaman yeri yoktu olamazdı da. Çünkü ne çalışmak ne de dersi dinlemek benim için ilgi çekiciydi… Sınavlardan bi kaç gün önce çalışa çalışa, günü kurtarmak adına çalıştım ve matematiği lise hayatım boyunca bi şekilde hallettim. Sonra 3 yıl nasıl geçtiyse geçti ve o kabus sene geldi…. 12.sınıf. Tabi hemen korku ve panikle matematik özel hoca arayışlarına girdim. Bir sürü arkadaşım ders alıyordu, hepsinin hocalarıyla görüştüm. Ama beğenmedim çünkü bana gerçekten matematiği sevdirecek kendini de sevebileceğim tipik bir hoca öğrenci ilişkisi dışında bi öğretmen lazımdı. Neyse ben tabi stres ve panik yapmakta doruklardayken annemle internete yazmaya karar verdik önce tabi ne kadar güvenilir olabilir ki diye düşünmedik değil… Sonra ben Google a Matematik Özel Ders Bahçeşehir yazınca karşıma Cevat Hoca çıktı. İçime doğdu son senemi emanet edeceğim öğretmen bu olabilir diye düşündüm ve aradım. 15 dakika sonra kapımdaydı ki ben Bahçeşehir de oturuyorum. Zaten Cevat hocayla tanışırsanız anlayabilirsiniz onun tezcanlılığındaki içtenliği, samimiyeti… Güvenilir mi diye tereddüt ettim ilk tanıştığımızda hatta psikopatlık derecesine bağlayıp eski öğrencilerine yazdım Facebook’tan… Kime yazdıysam çok sevdiğini söyledi herkes övdü durdu. Ben de Cevat hocayla haftada 3 gün matematik özel ders temalı derslerimizi başlatmaya karar verdim. Cevat hoca hakkında söylenen her şey o kadar gerçekti ki 2-3 ders sonra birbirimizin besti olduk kanka falan demeye başladık çünkü bi insan bu kadar içten, samimi ve çalışkan olabilirdi. 10 netle başladığım ygs matematiği 20 nete çıkardı Cevat hoca. Cevat hoca sadece bi öğretmen olmadı böyle canım sıkıldıkça ben yapamıyorum bu matematiği diye zırladıkça yazdığım hocam oldu Cevat hoca..hep sabırla dinledi sabırla bana olacağını söyledi sabırla bir çok metod uyguladı. Hakkında ne yazsam az kalır. Cevat hocayla aramızdaki bağ gittikçe güçlendi ve şimdi asla bırakmayacağım canım hocam oldu o. Cevat hocayla tanışmak ve son senemi ona emanet etmek verdiğim en iyi karardı sanırım. Matematik konusunda bir sürü hoca denedim hepsi düz anlatıp giden tiplerdi ama Cevat hoca bana özel hazırladığı defterleri renkli kalemleriyle bu sene bitse bile her zaman gerçekten kalbimin bir köşesinde “bana matematiği sevdiren adam” olarak kalacak. Teşekkür ederim Cevat Hoca , sağolun hocam iyi ki varsınız

  GÜLŞAH ÖZDEMİR
  12.SINIF ÖĞRENCİSİ