Skip links

Atakent Matematik Ders Verenler

 Atakent Matematik Ders Verenler

Atakent Matematik Ders Verenler Hocası şöyle der: YKS Matematik sınavına hazırlanırken yoluna değiştirmeden devam ettiğin sürece ne kadar yavaş gittiğinin önemi yoktur. Dahası bu günün matematik ödevini yarına bırakma! Yarın, artık bugündür. Ayrıca, YKS Matematik sınavını kazananlar, daima yavaş ve devamlı çalışanlardır. Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur. YKS Matematik sınavına hazırlanırken yoluna değiştirmeden devam ettiğin sürece ne kadar yavaş gittiğinin önemi yoktur. İlk etapta, Atakent Matematik Ders Verenler Hocasına göre,

-Önceden YKS Matematik öğrenenler indirimli fiyattan öğreniyorlar,

-Otoriteden AYT Matematik öğrenenler, özgürlük bedeli ile öğrenirler,

-Deneyerek Matematik öğrenenler etiket fiyatından öğrenirler,

-Yaşamdan Geometri öğrenenler, gecikme zammıyla öğrenirler,

-Yaşamdan da öğrenemeyenler, boşa gitmiş yaşamlarıyla öğrenirler.

Atakent Matematik Ders Verenler Hocası öğretmenine göre, öğrencilik hayatınızın dönüm noktalarından biri üniversite YKS = TYT + AYT giriş sınavlarıdır. Ayrıca, bu sınavlarla kazanacağınız bölüm ve sonrasında edineceğiniz meslek sizin bundan sonra yaşam biçiminiz olacaktır. Böylesine önemli bir önemli YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanmanın temel şartı: “Yeni Sınav Sistemi” ni bilen Matematik Eğitim Koçu Atakent öğretmeni ile devam etmelidir. Ruhuna uygun, anlaşılır ve güvenilir Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni de olabilir. Sınavlara hazırlanırken Matematik Eğitim Koçu Atakent öğretmeninizin size anlattıkları gözden geçiriniz. Yazdıkları ders notlarını elinizden düşürmemeniz gereken kaynaklardır.

YKS Matematik İçin Hedefler Bitmez

Atakent Matematik Ders Verenler öğretmeniniz her yıl yıl yapılan sınavlarda çıkan sorulara göre güncelleştirilen bu ders notlar ile AYT Geometri sınavlarını kazanmanız çok kolay olacaktır. Toplumsal değişim ve gelişmenin giderek ivme kazandığı bilinmektedir.  Bilgi, beceri ve iletişim teknolojilerinin öğrencinin hayatının her anını değiştirdiği bir yüzyılda yaşamaktayız. Yeni bilgiler, fırsatlar ve araçlar YKS Matematik derslerine bakış açınızı, TYT Matematik dersinden beklentilerinizi, Matematik dersleri biçiminizi ve hepsinden önemlisi Matematik öğrenme ve öğretme süreçlerimizi yeniden şekillendirmek gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Atakent Matematik Ders Verenler öğretmeninizin YKS Matematik sınavına hazırlarken takip ettiği yöntemler şudur:

1.           YKS = TYT + AYT Matematik Geometri konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri, olabildiği ölçüde Matematik Geometri derslerinin sembollerle örülü soğuk yüzünü göstermeden, bol miktarda örneklerle öğrencinin anlayacağı dilde anlatmaktır. Böylece öğrencinin konuyu TAM ÖĞRENME’sini sağladıktan sonra, kendi başına soru çözmesini sağlanmalıdır.

2.           Beylikdüzü Matematik Birebir Geometri Özel Ders öğretmeni, Matematik Ders Notlarını konu bilgisini test çözme becerisine dönüştürmek amacı ile “Konu Çözümlü Test” lere yer vermelidir.

3.  Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni Anlattığı Matematik Geometri konularını pekiştirmek ve sizlere soru çözme hız becerisini kazandırmak amacı ile gerekli ve yeterli sayıda “Konu Cevaplı Test” lere önem vermelidir.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmenine göre Matematik dersine şöyle çalışabilirsiniz:

1. Matematik Özel Ders Atakent öğretmeninden dilemeden önce, konuyu yüzeysel olarak incelmelidir. Bunun yararı ders işlenirken konunun hangi aşamasında olduğunuzu bilmenizdir.

2.   Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninden sonra, konunun anlatı kısmını, elinizdeki matematik ders notlarından dikkatlice çalışmalısınız. Bu durum hem derste gözden kaçanları görmenizi sağlayacak, hem de iyi bir tekrar olacaktır.

3. Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeninizin anlattığı konuyu tam anladığınıza kanaat getirdiğinizde, Çözümlü Testleri çözümüne bakmadan çözmeye çalışmalısınız. Testi bitirdikten sonra her sorunun çözümüne mutlaka incelemelisiniz.

YKS Matematik sınavı için, Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni, isteklerini tatmin etmeye yetecek denli kazanç diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

05.04.2023

Leave a comment

 1. MATEMATİK İÇİN DESTAN YAZDIĞIM BAŞARI HİKÂYEM!
  Efsane Math Cevat Hocam:
  10.sınıfta MATEMATİK dersinde başarılı olmak için, Matematik özel ders öğretmenimle beraber kendime yaz aylarında hedef koydum hedefler düşüncelerin netleşmesini, zamanının ve karşımıza çıkan fırsatların etkili kullanmamızı sağladığına inandım. ”aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz. ” Ne yapacağıma karar vermezsem, hayatta benim için nasıl karar vereceğine şaşırır. Kararsızlık matematik geometri dersleri için başarısızlık demektir. Hedeflerimi net olarak belirttiğim takdirde, beynim beni o belirlediğim hedefe kilitledi ve hedefi tam 12 den vurmam için programlandı. Sonuç olarak Matematik 1. ara sınavından 96 alarak 10. sınıfların içinde rakiplerimi üzmeden 1. olmamı sağladı. Matematik özel ders öğretmenimin sayesinde beynim hayalimi gerçek olarak kabul etti ve bana bu gururu yaşattı.
  Hedef sahibi olmak benim gücümün gelişmesini sağladı koyduğum hedef bana en sevdiğim televizyon dizisi olduğu saatte Matematik/ Geometri derslerini çalıştıran çok önemli bir güçtü hedef belirlemek matematik dersi için başarı yolunda atılacak ilk adım olduğuna inandım. Atakent Matematik Özel Ders öğretmenimin başarı tüyosunu hiç unutmadım: “iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir.”
  Sonuç olarak matematik özel ders öğretmenim ile tırmanmayı göze aldığım ve şuan 10.sınıfların içinde 1.nci olduğum için zirvenin hazzını yaşıyorum. Bana bu itme gücünü veren ve koyduğumuz hedefleri başarmamda en büyük desteğim olan matematik özel ders öğretmenime teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

  Emre VAROL

  10.sınıf öğrencisi