Skip links

Ataköy Matematik Özel Ders

       Ataköy Matematik Özel Ders Ataköy Matematik Özel Ders ile Matematik öğrenme sisteminde küçük değişikliklerle büyük sonuçlar elde edebilirsin. Matematik Özel Ders Bakırköy hocası ile Matematik dersini başarmak için sadece harekete geçmek ve tercih etmek yetmez. Kaç net yapmak istediğinizin rüyasını da görmek gerekmektedir. Sadece rüyasını görmek te yetmez. Dahası rüyanın gerçekleşeceğine de inanmak gerekir. Matetematik Özel Ders Hocasının tavsiyelerini dikkate almalısın. Bu nedenle, küçük değişikliklerle Matematik sınavında büyük sonuçlar elde edebilirsin. Dahası, doğru zamanda, doğru kaynak ve disiplinli bir çalışmaya kendini ver. Basit ipuçları, kendini aşmanı ve sonuçları en üst düzeye çıkarmanı sağlayacaktır. Unutma ki: ”Her disiplinin bedeli, pişmanlığın acısından her zaman daha azdır. Ataköy Matematik Özel Ders hocası böyle düşünüyor.

MATEMATİK ÖZEL DERS İLE MATEMATİK GEOMETRİ SENDEN KORKSUN

Ataköy Matematik Özel Ders hocası için, hayatın her kademesinde Matematik Geometri bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Şayet yerinde ve zamanında Matematik çalışmazsan sevdiğin mesleği yapama imkânı bulamazsın. Sevmediğin bir işi yapmak zorunda kalırsınız. Bu hedefe ulaşman için önce ne kadar Matematik Geometri sorusu yapman gerektiğini belirlemelisin. Buna karar ver ve korkmadan, kaçmadan üstüne gitmelisin.  Böylece, Matematik önceki günlerden çok daha iyi olacaktır. Mesela, ben Matematik Özel Ders Bakırköy hocası olarak Matematik soruları çözerken ve soru hazırlarken zevk alıyorum. Ama iş yazı yazmaya, yazılım hatalarını düzeltmeye gelince ellerim geri gidiyor. Ama öğrencilerime ulaşmak için ( yazı yazmak, öğrencilerime bir şeyler katmak) sevmediğim başka bir işi yapmak zorunda kalıyorum.

Bazı şeylere ulaşmak için bazı durumlara katlanmak gelir. Bir İstanbul Matematik Özel Ders öğretmeni öğrencilerine soruları çözmeyi sevebilir. ama sevmediği ( plan ve program hazırlamak, öğrenci grafikleri tutmak gibi) işleri de yapmak zorunda kalabilir. Bir öğrenci de Matematik dersini sevmeyebilir. Ama hayalindeki liseye veya üniversitenin kapısından ilk adımını atmak için sevmese de yapması gereken kadar neti çıkarmak zorundadır. Öğrenci gerekenleri yapmıyorsanız hedeflerinden de o kadar uzaklaşıyor demektir.

Ataköy Matematik Özel Ders öğretmeninin tavsiyesi var. Matematik dersinden kurtuluş yoktur. Her düzeyde, ihtiyaç oranı az olsa da hayatınızın her kademesinde Matematik ile her zaman karşılaşacaksınız. Bak kitabın içindekiler sayfasına, sayılar var değil mi? Cebindeki paraya bak ( öğrencide ne kadar para olur ki) üstündeki sayılara baksana. Harcama yaparsın dört işlemlerden çıkarma işlemini kullanırsın, baban harçlık verir, toplama yaparsınız. Hemen sayfanın altındaki sayfa numarasına bak, doğal sayıları (N) veya doğal sayılar değil mi? Her sayfa ardışık doğal sayıları kullanarak devam eder.

Bahçeşehir Matematik Özel Ders hocası sınavlarda başarı dileklerini yeniliyor.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

26.11.2021

Leave a comment