Skip links

Beylikdüzü En Güvenilir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü En Güvenilir Matematik Özel DersBeylikdüzü En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası varsa zafer var. En İyi Matematik Özel Ders hocasının tavsiyesine göre, yapamazsan deneni yap. Ayrıca, Matematik sınavını kazanmak için çalış! Matematik Özel Ders Bahçeşehir ile Matematik çalışma kontrolü ne kadar elinizde ise o kadar güçlüsünüzdür. YKS Matematik netleri yüksek tutmak için hedefleri olan ve geleceğini düşünen öğrenciler başarıyorlar. Çünkü onlar ne kadar soru çözeceğini biliyorlar. Dahası, YKS Matematik için zihin paraşüt gibidir. Dahası, açıldığında bütün problemleri çözer.

Geometri netleri yüksek tutmak için hedefleri olan ve geleceğini düşünen öğrenciler başarıyorlar. Ek olarak, onlar ne kadar soru çözeceğini biliyorlar. Matematik için zihin paraşüt gibidir, açıldığında bütün problemleri çözer. YKS matematik Geometri için en iyi plan, günü verimli kullanmaktır. YKS Matematik Geometri için başarıya ulaşmak, günü verimli kullanmakla doğru orantılıdır. YKS matematik çalışırken, sürenin yetersizliğinden yakınılıyorsa orada bir eksiklik vardır. O da planlama eksikliğidir. Birçok öğrenci ise plan yaptığı halde gerekli Matematik öğrenmenin gerçekleşmediğinden şikâyetçidir. Plan yaparken planın en verimli nasıl işletileceği veya en verimli çalışmanın ne şekilde yapılacağı bilinmese bu yakınmalar sürüp gider.

En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni ile rotanızı belirleyin

Ayrıca, bu öykü, bir çiftlikten çiftliğe, yarıştan yarışa koşarak atları terbiye etmeye çalışan gezgin bir at terbiyecisinin genç oğluna kadar uzanır. Babasının işi nedeniyle çocuğun orta öğretimi kesintilere uğramıştır. Orta ikideyken öğretmeni, büyüdüğü zaman ne olmak istediğini bir kompozisyon halinde yazmasını istedi.

Çocuk bütün gece oturup günün birinde at çiftliğine sahip olmayı hedeflediğini anlatan 7 sayfalık bir kompozisyon yazdı. Hayalini en ince ayrıntılarına kadar anlattı. Dahası, hatta hayalindeki 200 dönümlük çiftliğin krokisini de çizdi. Binaların, ahırların ve koşu yollarının yerlerini gösterdi. Krokiye, 250 dönümlük arazinin üzerine oturacak 1000 metrekarelik evin ayrıntılı planını da ekledi. Ertesi gün En İyi Matematik Özel Ders Bakırköy Hocasına sunduğu 7 sayfalık ödev, tam bir kalbinin sesi idi. İki gün sonra en İyi matematik Özel Ders öğretmeni ödevi geri verdi. Kağıdın üzerinde kırmızı kalemle bir “sıfır” ve “dersten sonra beni gör” uyarısı vardı. Çocuk merakla sordu.

Matematik Hayallerinize Sahip Çıkın

-Neden “sıfır” aldım?

Ek olarak, öğretmeni:

-Bu senin yaşındaki çocuk için gerçekçi bir düşünce değil. Bunu Başarman imkansız. Eğer ödevini gerçekçi hedefini belirledikten sonra yeniden yazrsan, ozaman notunu yeniden gözden geçirim.

-Çocuk eve döndü, bir hafta düşündükten sonra ödevini hiç değiştirmeden öğretmenine geri götürdü.

-Siz verdiğiniz notu değiştirmeyi, “ben de hayallerimi”… O orta 3. Sınıf öğrencisi bugün 200 dönümlük arazi üzerindeki 1000 metre karelik evinde oturuyor.  Yıllar önce yazdığı ödev şöminenin üzerinde çerçevelenmiş olarak asılı.

Ayrıca, aynı öğretmen, geçen yaz 35 öğrencisini bu çiftliğe kamp kurmaya getirdi. Çiftlikten ayrılırken öğrencisine:

Sana şimdi söyleyebilirim. Ben senin öğretmeninken, hayal hırsızıydım. O yıllarda öğrencilerinden pek çok hayal çaldım.

Sonuç olarak, Beylikdüzü En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası, matematik öğrenerek hayallerinize kavuşmanız dileğiyle…

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

18.09.2022

Leave a comment