Skip links

En İyi Geometri Özel Ders Ataköy

En İyi Geometri Özel Ders AtaköyEn İyi Geometri Özel Ders Ataköy ile Geometri öğrenme sisteminde küçük değişikliklerle büyük sonuçlar elde edebilirsin. Bakırköy Matematik Özel Ders hocası ile geometri dersini başarmak için sadece harekete geçmek yetmez. Kaç net yapmak istediğinizin rüyasını da görmek gerekmektedir. Dahası, yalnızca rüyasını görmek te yetmez. Ek olarak rüyanın gerçekleşeceğine de inanmak gerekir. Ayrıca, Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocasının tavsiyelerini dikkate almalısın. Bu nedenle, küçük değişikliklerle Matematik sınavında büyük sonuçlar elde edebilirsin. Dahası, doğru zamanda, doğru kaynak ve disiplinli bir çalışmaya kendini ver. Basit ipuçları, kendini aşmanı ve sonuçları en üst düzeye çıkarmanı sağlayacaktır. Unutma ki: ”Her disiplinin bedeli, pişmanlığın acısından her zaman daha azdır.

En İyi Geometri Özel Ders Ataköy hocası için, hayatın her kademesinde Geometri bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Eğer yerinde ve zamanında Geometri çalışmazsan sevdiğin mesleği yapama imkânı bulamazsın. Sevmediğin bir işi yapmak zorunda kalırsınız. Bu hedefe ulaşman için önce ne kadar Geometri sorusu yapman gerektiğini belirlemelisin. Buna karar ver ve korkmadan, kaçmadan üstüne gitmelisin. Böylece, Geometri önceki günlerden çok daha iyi olacaktır. Mesela, ben Matematik Özel Ders Yeşilköy hocası olarak Geometri soruları çözerken ve soru hazırlarken zevk alıyorum. Ama iş yazı yazmaya, yazılım hatalarını düzeltmeye gelince ellerim geri gidiyor.

GEOMETRİ ÖZEL DERS HOCASI İLE GEOMETRİ SENDEN KORKSUN

Ataköy Matematik Özel Ders öğretmeninin tavsiyesi ise Geometri Dersinden Kurtuluş Yok!

Her düzeyde, ihtiyaç oranı az olsa da hayatınızın her kademesinde Matematik ve Geometri ile karşılaşacaksınız. Bak kitabın içindekiler sayfasına, sayılar var değil mi? Cebindeki paraya bak ( öğrencide ne kadar para olur ki) üstündeki sayılara baksana. Harcama yaparsın dört işlemlerden çıkarma işlemini kullanırsın, baban harçlık verir, toplama yaparsınız. Hemen sayfanın altındaki sayfa numarasına bak, sayma sayıları (N) veya doğal sayılar değil mi? Her sayfa ardışık doğal sayıları kullanarak devam eder.

Özel En İyi Matematik Öğretmeni Beylikdüzü Hocası sizlere, YKS Geometri deneme sınavlarında başarılar diler.

Karakaaylı, cevat

Math Tutor Cevat

14.01.2022

Leave a comment

 1. Her zaman matematikle arası kötü olan biriydim. En sevdiğim derslerin arasında hiç bir zaman yeri yoktu olamazdı da. Çünkü ne çalışmak ne de dersi dinlemek benim için ilgi çekiciydi… Sınavlardan bi kaç gün önce çalışa çalışa, günü kurtarmak adına çalıştım ve matematiği lise hayatım boyunca bi şekilde hallettim. Sonra 3 yıl nasıl geçtiyse geçti ve o kabus sene geldi…. 12.sınıf. Tabi hemen korku ve panikle matematik özel hoca arayışlarına girdim. Bir sürü arkadaşım ders alıyordu. Hepsinin hocalarıyla görüştüm. Ama beğenmedim çünkü bana gerçekten matematiği sevdirecek kendini de sevebileceğim tipik bir hoca öğrenci ilişkisi dışında bir öğretmen lazımdı. Neyse ben tabi stres ve panik yapmakta doruklardayken annemle internete yazmaya karar verdik önce tabi ne kadar güvenilir olabilir ki diye düşünmedik değil… Sonra ben Google a Matematik Özel Ders Bahçeşehir yazınca karşıma Cevat Hoca çıktı. İçime doğdu son senemi emanet edeceğim öğretmen bu olabilir diye düşündüm ve aradım. 15 dakika sonra kapımdaydı ki ben Bahçeşehir de oturuyorum. Zaten Cevat hocayla tanışırsanız anlayabilirsiniz onun tez canlılığındaki içtenliği, samimiyeti… Güvenilir mi diye tereddüt ettim ilk tanıştığımızda hatta psikopatlık derecesine bağlayıp eski öğrencilerine yazdım Facebook’tan… Kime yazdıysam çok sevdiğini söyledi herkes övdü durdu. Ben de Cevat hocayla haftada 3 gün matematik özel ders temalı derslerimizi başlatmaya karar verdim. Cevat hoca hakkında söylenen her şey o kadar gerçekti ki 2-3 ders sonra birbirimizin besti olduk kanka falan demeye başladık çünkü bir insan bu kadar içten, samimi ve çalışkan olabilirdi. 10 netle başladığım ygs matematiği 20 nete çıkardı Cevat hoca. Cevat hoca sadece bir öğretmen olmadı böyle canım sıkıldıkça ben yapamıyorum bu matematiği diye zırladıkça yazdığım hocam oldu Cevat Hoca. Hep sabırla dinledi sabırla bana olacağını söyledi sabırla birçok metot uyguladı. Hakkında ne yazsam az kalır. Cevat hocayla aramızdaki bağ gittikçe güçlendi ve şimdi asla bırakmayacağım canım hocam oldu o. Cevat hocayla tanışmak ve son senemi ona emanet etmek verdiğim en iyi karardı sanırım. Matematik konusunda bir sürü hoca denedim hepsi düz anlatıp giden tiplerdi ama Cevat hoca bana özel hazırladığı defterleri renkli kalemleriyle bu sene bitse bile her zaman gerçekten kalbimin bir köşesinde “bana matematiği sevdiren adam” olarak kalacak. Teşekkür ederim Cevat Hoca , sağ olun hocam iyi ki varsınız.

  GÜLŞAH ÖZDEMİR
  12.SINIF ÖĞRENCİ

 2. MATEMATİK ÖĞRENİRKEN AKLIMDAN HİÇ ÇIKARMAYACAĞIM:
  Matematik Özel Ders Öğretmenimden Matematik öğrenmek için sahip olduğum en iyi yeteneklerimi öğrendim. Bunlar sırasıyla:
  -Yapmam gerekeni yapmamı,
  -Bunları yapılması gereken zamanda ve yapmam gerektiğini,
  -Bunları istesem de istemesem de mutlaka yapmam gerektiğini öğrendim.
  Düşüncelerim iç başarımın tuğla taşları gibidir. Eğer tuğla taşlarını yerli yerine koyarsam, başarı duvarımı başarılı Düşüncelerle örerim. Matematik dersinde başarısızlığın önüne büyük ve yıkılmaz bir set çekerim. Çok fazla ve istekli çalışarak bütün matematik sorularını çözmeye başladım. Olumsuz düşüncelerimin kabiliyetimi öldürdüğünü anlamım.
  Efsane Cevat hocam sayesinde Matematik için hep olumlu düşünmeye başladım. Bana Okul hayatımda hiç bir desteğini esirgemeyen Matematik Özel Ders öğretmenime çok teşekkür ediyorum.
  Berke Akgül
  11.sınıf MF öğrencisi
  Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 3. MATEMATİK İÇİN DESTAN YAZDIĞIM BAŞARI HİKÂYEM (www.cevathoca.com)
  Efsane Cevat Hocam;
  10.sınıfta MATEMATİK dersinde başarılı olmak için, Matematik özel ders öğretmenimle beraber kendime yaz aylarında hedef koydum hedefler düşüncelerin netleşmesini, zamanının ve karşımıza çıkan fırsatların etkili kullanmamızı sağladığına inandım. ”Aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz. “Ne yapacağıma karar vermezsem, hayatta benim için nasıl karar vereceğine şaşırır. Kararsızlık matematik geometri dersleri için başarısızlık demektir. Hedeflerimi net olarak belirttiğim takdirde, beynim beni o belirlediğim hedefe kilitledi ve hedefi tam 12 den vurmam için programlandı. Sonuç olarak matematik 1. ara sınavından 96 alarak 10. sınıfların içinde rakiplerimi üzmeden 1. olmamı sağladı. Matematik özel ders öğretmenimin sayesinde beynim hayalimi gerçek olarak kabul etti ve bana bu gururu yaşattı.
  Hedef sahibi olmak benim gücümün gelişmesini sağladı koyduğum hedef bana en sevdiğim televizyon dizisi olduğu saatte matematik dersi çalıştıran çok önemli bir güçtü hedef belirlemek matematik dersi için başarı yolunda atılacak ilk adım olduğuna inandım. Matematik özel ders öğretmenimin başarı tüyosunu hiç unutmadım: “iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir.”
  Sonuç olarak matematik özel ders öğretmenim ile tırmanmayı göze aldığım ve şuan 10.sınıfların içinde 1.nci olduğum için zirvenin hazzını yaşıyorum. Bana bu itme gücünü veren ve koyduğumuz hedefleri başarmamda en büyük desteğim olan matematik özel ders öğretmenime teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
  Emre VAROL
  10.sınıf öğrencisi