Skip links

En İyi Üniversite Matematik Ders Beylikdüzü

En İyi Üniversite Matematik Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken beklemeyi bırak. Öğrenci hafta sonunu beklememelidir. Dahası yazı bekleme. Birinin sana Matematik çalış demesini bekleme. Öğrenci şartların Matematik içi şartların değişmesini beklemez. Ayrıca en iyi zamanı bekleme. Ek olarak beklemeyi bırakıp, içinde bulunduğun durumu en iyi şekilde değerlendirdiğinde başarı seni bulur.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası soruyor? Matematik derslerinde yeni konular öğrenmekte zorlanıyor musunuz?  Zihninizi yeterince verimli kullanmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Matematik//Geometri için beyninizi canlı tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgü bir programı iyi öğrenmelisiniz. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak yazarken sağ elinizi kullanıyorsanız, yarın Matematik dersini çalışırken ve YKS Matematik sorularının bazılarını çözerken sol elinizle çözün. Ya da eve girmeden önce gözlerinizi kapayın ve evin anahtarını kilide yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız her defasında, yeni zihinsel canlandırma oluşacaktır.

En İyi Üniversite Matematik Ders Beylikdüzü hocasına göre, bu ve buna benzer alıştırmalar sıra dışı, eğlenceli, her yerde ve her zaman yapabilirsiniz. Hafızanızı benzer bir biçimde Matematik/Geometri teoremleri ve bağıntıları için de kullanarak ustalaşmalısın. İşinizde yaratıcılığınızı artırarak daha verimli bir çalışma temposu ile devam edebilirsiniz. Bahçeşehir Matematik Özel Ders hocasının çözdüğü Matematik problemlerini kolaylıkla aklınızda tutabilirsiniz. Dahası, Zihninizin zindeliğini öğrencilik yıllarında ömür boyu kullanabilirsiniz.

Matematik Üniversite Hazırlık Ders

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, Matematik derslerinde öğrenmenin ve başarının anahtarı sabırdadır. Öğrenci genç arkadaşım, sabır aceleciliğin tam tersi bir kavramdır. Matematik derslerini çalışmada sabır süreci elbette sancılıdır. Dahası, sonunda alınan meyvenin tatlı olduğunu bilmelisin.

Ek olarak, “Lokum Testi adıyla bilinen uzun soluklu bir araştırma yapıldı. Bu araştırmada Beylikdüzü Matemati Özel Ders öğretmeni sınıfa bir kutu lokum getirdi ve öğrencilerine şunu söyledi: “Eğer 12 dakika beklerseniz her birinize ikişer lokum vereceğim. Beklemek istemeyenlere ise hemen şimdi birer lokum vereceğim.” Öğrencilerden bazıları lokumlarını hemen isterken, bazıları da 15 dakika sonra iki lokum almayı tercih etti. Ayrıca, 20 sene kadar süren bu araştırma sonucunda deneklerden iki lokum almak için 12 dakika beklemeyi göze öğrencilerin hayatta daha başarılı oldukları ortaya çıktı.

En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere,  “İlköğretimden üniversiteye” giden bu yolda, sizlere başarılar dilerken, “ Matematik sorusu çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Hoca

12.06.2022

Leave a comment