Skip links

Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir

Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir Hocası için, Matematik sorularını çözemeyen öğrenciyi dinlemek önemli bir davranıştır. Geometri dersini sevmeyen öğrenciler, ancak Matematik Özel Ders Bahçeşehir tarafından dinlenirken kendini bulur. kim olduklarını anlarlar. Dinlenmeyen öğrenci gelişemez. Çünkü varoluşun beş boyutunu yaşayamaz. Çocuğun gelişmesi için ailede dinlenme ne denli önemli ise, öğrencinin gelişmesi için de Bahçeşehir Matematik Özel Ders Öğretmeni sınıfta dinlenmesi o denli önemlidir. Ailede dinlenmeyen çocuk kendisini dinleyen arkadaşlarına uyar. Böylece, arkadaşlarının kötü alışkanlıkları varsa, onlara uyar. Kötü alışkanlıklar edinir. Öğrencileri dinlemeyen öğretmenler, öğrencilerin niçin Matematik dersini yapamadıklarını öğrenemezler.

Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir Hocası şöyle ifade ediyor. Karşınıza boş bir sandalye alın ve ona konuşun. Ne kadar çabuk yorulduğunuzu göreceksiniz. Sizi dinlemeyenlere konuşmaya başladığınız zamanları ve bunun ne kadar can sıkıcı olduğunu hatırlayın. Diğer taraftan Matematik Özel Ders Bahçeşehir hocanızın konuşmalarından zevk aldığınız zamanları hatırlayın. Matematik/Geometri ile ilgili güzel sohbetlerinizi düşünün. Göreceksiniz sizi çok iyi dinleyen bir kişi vardır. Sizin konuşmanızın kalitesi ve hoşluğu, karşınızdakinin dinleme kalitesinin sonucudur.

MATEMATİK VE GEOMETRİ

Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası için, Matematik öğrenme ancak dersleri dinlemenin sonucunda öğrenilir. Çoğumuz, öğretmenin konuşmanın sonucunda oluştuğunu sanırız. Aslında dostluk ve öğrenme dinlemenin sonucunda oluşur. Dinlenmesi ile öğrencileri anlayan, değer veren Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası, öyle bir güven ve anlayış ortamı yaratır ki, bu ortam içinde herkes onu özler. Onunla beraber olmak ve onu izlemek ister.

ÇOÇUĞUNUZUN MATEMATİK GEOMETRİ BAŞARISINI DESTEKLEMEK İÇİN NELERİN FARKINDA OLMALISINIZ?

Birbirimizi dilemezsek Geometri öğrenmede ilişkiler potansiyelini ve kalitesini kaybeder. Bunun sonucunda ilginç olan bu: İlişki gelişmeyince, ilişki içindeki Matematik öğrenme de gelişmez. Bahçeşehir Matematik Özel Ders Hocasının en kötü deneyimi, konuşulanlar, “umurumda değilsin. Sen yoksun tavrı içinde dinlenirse, daha doğrusu yok sayılıp dinlenmeyince, kendilerini bir hiç gibi hissettiklerini, ‘duvara konuşsam daha iyi olurdu.” Diye bir duyguya kapılmalarıdır.

Matematik için başarı tatlıdır. Böylece çoğunlukla ter kokar. Gönlünüzden geçen YKS Matematik netlerinin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle,

Çok mutlu ve çok iyi çalışmalarınız olsun.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

24.08.2021

Leave a comment