Skip links

Matematik

 YKS = TYT+AYT MATEMATİK MARATONUMatematik

Matematik, En İyi Yüz Yüze Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası diyor ki: YKS Matematik Geometri sınavlarından başarılı olmak hedeflerini kendi gücüyle gerçekleştirebileceğine inanan öğrenci mutludur, inançlıdır ve yaşama sevinci çok iyidir. Öğrencinin gelecekteki hedefine ulaşması onun şimdiki gücünün kaynağıdır. YKS Matematik sınavları için kötümser, yalnız tüneli görür, iyimser öğrenci tünelin sonundaki ışığı; gerçekçi öğrenci ise hem tünel ile birlikte ışığı hem de gelecek treni görür.

MATEMATİK GEOMETRİ

Matematik, çocuğunuzun gelişmesi sınava hazırlık döneminin size önemli fırsatlar verdiğini biliyor musunuz? Size, çocuğunuzu daha yakından tanıma fırsatı verebilir. Öğrenmenler, öğrencileri grup çalışmasında tanıma fırsatı bulurlar. Siz de ‘sınav projesi’ çalışmasında çocuğunuzu daha yakından tanıma imkânı bulursunuz.

Geometri Sınavı çocuğunuza, kendini daha iyi tanıma fırsatı verebilir. Öğrenciler kendilerini deneyecek, güçlü ve zayıf yönlerini keşfedecek dönemlerden geçerler. Sınava hazırlanma dönemi çocuğunuzun kendi yeteneklerini bilmelidir. Güçlü ve zayıf yönlerini tanıması için bir fırsat olabilir. Çocuğunuzun kendi ile elde ettiği bu içgüdü ve bilgiler, daha ileriki senelerde, onun başarı yolculuğunda ona güç verecek kaynaklar olur.

MATEMATİK

Böylece, size ve çocuğunuza, yaşam üstüne konuşma ve birbirinizle ilişki kurma fırsatı verebilir. Yaşam durağın değil; dinamik ve karmaşık, kaotik süreçler ve etkileşimlerden oluşur. Bu karmaşık süreçler ve etkileşimlerden oluşur. Bu karmaşık süreçler içinde, açık denizlerde yol alan geminin pusuyla ihtiyacı vardır. Geometri sınavına hazırlan öğrencinin Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni pusula görevini görür. Aynı zamanda öğretmenin sevgisine ve desteğine güvenebileceği birine ihtiyacı vardır. Onun güvenebileceği, örnek alacağı, içini açacağı, korkularını, kaygılarını, başarı ve sevincini paylaşabileceği, sevilen ve sayılan Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeni olabilir.

Hedef belirleme fırsat olabilir. Sınava hazırlanma döneminde hem çocuğunuz hem de siz, yaşamdan ne beklediğiniz konusunda sık sık konuşmak durumunda olacaksınız. Hem siz hem çocuğunuz, şu yaşamda gerçekten gönlünüzün muradının ne olduğu konusunda etkileşim kurma fırsatı bulacaksınız. Bu tür konuşma ve etkileşimleri bazı ana-babalar çocukları ile ömür boyu kurmamış ya da kuramamıştır.

Leave a comment