Skip links

Ardıçlı Evleri Matematik Özel Ders

Ardıçlı Evleri Matematik Özel Ders

Ardıçlı Evleri Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: Öğrencilik yaşantısının başlangıç noktasında olan öğrenciler, siz kendiniz için ne istiyorsunuz? Peşinden koştuğunuz hayaller size mi, yoksa başkalarına mı ait? Gireceğiniz YKS Matematik sınavı sizi kaygılandırıyor mu? YKS matematik için, başarı ile başarısızlık sadece bu sınavlara mı bağlı? İstediklerinizle yapabildikleriniz arasındaki farklar sizi kararsız mı yapıyor? Matematik dersini tam öğrendiğinizde kendinize güveniniz tam olacaktır. Gelecekte asla “keşke” demeyeceksiniz. Dahası, her istediğinizi elde etme imkânını bulacaksınız. Matematik Özel Ders Verenler Ardıçlı Evleri hocası için bunlar çok önemlidir.                        

Ardıçlı Evleri Matematik Özel Ders öğretmenine göre, Matematik sorusunu çözmenin mutluluğu, diğer bir TYT Matematik sorusunu çözebilme mutluluğu meydana getirir. Matematik için başarı, yeterli nedeniniz varsa sizinle beraber gelecektir. Bu nedenle, AYT Matematik sınavlarını başarabilirsiniz. Matematik için olumlu olmalısın. Ayrıca, çok dikkatli davranmalısın. Öğrencinin bazen gaza, bazense frene basması gerekebilir.

MATEMATİK ÖZEL DERS İLE KEŞKE’SİZ BİR ÖĞRENCİLİK YILLARI İÇİN

Ardıçlı Evleri Matematik Özel Ders Hocası şöyle der: “Bana bir Matematik problemi ve 1 saat süre verilse, bu sürenin 45 dakikasını problemi anlamaya, 10 dakikasını çözüm yolları üretmeye, 5 dakikasını çözmeye ayırırım.”

Ellerinizden kum taneleri gibi giden zaman asla geri gelmez.

Zamanı erken yaşlardan itibaren akıllıca kullananlar;

Zengin, üretken ve doyuma ulaştıkları bir yaşamla ödüllendirilirler.

Geometri Özel Ders

Ayrıca, üç hafta Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninizin günlük basit çalışma tekniklerini uygulayınız. Ayrıca, dolu dolu bir öğrencilik hayatın kapılarını açarsınız. Bu durum yalnızca bir düşünce ve düşüncelerle değiştirilebilir. Hayatımızdaki her şeyin bir düşünce olarak başladığına inanıyorum. Dahası, sorun ne olursa olsun, yaşadıklarımız yalnızca içsel düşüncelerin dışsal etkileridir. Söz gelimi, “Ben Geometri sorularını çözemiyorum,”  diyen bir düşünceye sahip olmamalısın. Ek olarak, bu düşünce, sizi esir alan bir kendinden nefret etme duygusu yaratacaktır. Eğer bu duyguya sahip olmazsanız, o duyguyu da sahip olmazsınız. Bu nedenle, düşünceler değiştirilebilir. Bilinçli olarak, “Ben harikayım Geometri sorularını çözebiliyorum.” Gibi yeni bir düşünce seçiniz. Düşünceyi değiştirdiğinizde, duygu da değişecektir. Sonuç olarak, düşündüğünüz her düşünce geleceğinizi yaratır.

Ayrıca, Bahçeşehir Matematik Özel Ders öğretmeni şöyle der, Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni, seni ayakta tutmaya yetecek denli güzelliklerle dolu bir yaşam diler.

Karakayalı, Cevat

02.12.2021

Leave a comment

  1. Her zaman matematikle arası kötü olan biriydim. En sevdiğim derslerin arasında hiç bir zaman yeri yoktu olamazdı da. Çünkü ne çalışmak ne de dersi dinlemek benim için ilgi çekiciydi… Sınavlardan bi kaç gün önce çalışa çalışa, günü kurtarmak adına çalıştım ve matematiği lise hayatım boyunca bi şekilde hallettim. Sonra 3 yıl nasıl geçtiyse geçti ve o kabus sene geldi…. 12.sınıf. Tabi hemen korku ve panikle matematik özel hoca arayışlarına girdim. Bir sürü arkadaşım ders alıyordu. Hepsinin hocalarıyla görüştüm. Ama beğenmedim çünkü bana gerçekten matematiği sevdirecek kendini de sevebileceğim tipik bir hoca öğrenci ilişkisi dışında bir öğretmen lazımdı. Neyse ben tabi stres ve panik yapmakta doruklardayken annemle internete yazmaya karar verdik önce tabi ne kadar güvenilir olabilir ki diye düşünmedik değil… Sonra ben Google a Matematik Özel Ders Bahçeşehir yazınca karşıma Cevat Hoca çıktı. İçime doğdu son senemi emanet edeceğim öğretmen bu olabilir diye düşündüm ve aradım. 15 dakika sonra kapımdaydı ki ben Bahçeşehir de oturuyorum. Zaten Cevat hocayla tanışırsanız anlayabilirsiniz onun tez canlılığındaki içtenliği, samimiyeti… Güvenilir mi diye tereddüt ettim ilk tanıştığımızda hatta psikopatlık derecesine bağlayıp eski öğrencilerine yazdım Facebook’tan… Kime yazdıysam çok sevdiğini söyledi herkes övdü durdu. Ben de Cevat hocayla haftada 3 gün matematik özel ders temalı derslerimizi başlatmaya karar verdim. Cevat hoca hakkında söylenen her şey o kadar gerçekti ki 2-3 ders sonra birbirimizin besti olduk kanka falan demeye başladık çünkü bir insan bu kadar içten, samimi ve çalışkan olabilirdi. 10 netle başladığım ygs matematiği 20 nete çıkardı Cevat hoca. Cevat hoca sadece bir öğretmen olmadı böyle canım sıkıldıkça ben yapamıyorum bu matematiği diye zırladıkça yazdığım hocam oldu Cevat Hoca. Hep sabırla dinledi sabırla bana olacağını söyledi sabırla birçok metot uyguladı. Hakkında ne yazsam az kalır. Cevat hocayla aramızdaki bağ gittikçe güçlendi ve şimdi asla bırakmayacağım canım hocam oldu o. Cevat hocayla tanışmak ve son senemi ona emanet etmek verdiğim en iyi karardı sanırım. Matematik konusunda bir sürü hoca denedim hepsi düz anlatıp giden tiplerdi ama Cevat hoca bana özel hazırladığı defterleri renkli kalemleriyle bu sene bitse bile her zaman gerçekten kalbimin bir köşesinde “bana matematiği sevdiren adam” olarak kalacak. Teşekkür ederim Cevat Hoca , sağ olun hocam iyi ki varsınız.

    GÜLŞAH ÖZDEMİR
    12.SINIF ÖĞRENCİ