Skip links

Atakent En İyi Uzman Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Atakent

Atakent En İyi Uzman Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Uzman Matematik Özel Ders diyor ki: YKS Matematik sınavlarında başarılı olabilmen için eşek gibi çalışmalısın. Ayrıca, “Matematik sınavını geçebilmem için çalıyorum ama soruda ne yazdığımı hemen unutuyorum. Dahası hala anlayamıyorum.” Biçiminde duygu içinde olabilirsin. O zaman “TEKRAR OKU! Ama hiçbir türlü anlayamıyorsan yazarak çalışmalısın. Böyle devam edersen tahmin et ne olur? “ÖĞRENİRSİN!”  Ayrıca, suda batıyor musun, yüzemiyor musun?

Tekrar dene!

Bir daha tekrar dene!

Tekrar dene! Matematik konularını böyle öğrenirsin. Atakent En İyi Uzman Matematik Özel Ders Hocası şunu fark etti. Sürekli denersen, durmadan denersen senin beynin şunu diyecektir: “Tamam. Ben bu problemi çözmem lazım. Çünkü bu salak asla durmayacak!” Unutma, eteleme başarıyı öldürür. TV izlemek ise aptallaştırır. Matematik dersinden başarısız olmuyorsan denemiyorsundur.

YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken, geleceğini satın alabilecek tek şey bugündür. Matematik sınavına hazırlanırken kabul edilen bir yanlışlık kazanılmış bir zaferdir. Ayrıca, öğrencilik yıllarında mutluluk, Matematik problemlerini çözerek varacağınız bir istasyon değildir. Mutluluk Matematik derslerini çalışarak içten gelendir ve senin bir parçan olmalıdır.

Geometri Birebir Ders Atakent

Matematik dersinde başarısızlık, başka yöne gitmeniz gerektiğini işaret eden bir yol tabelasıdır. Bu durumda öğrencinin akıllıca hareket etmesi için üç yol vardır. Birincisi, çözeceği problem üzerinde düşünmektir ki, bu en asil yoldur. İkincisi önceden yapılmış iyi bir şeyi taklit etmekle olur, bu en kolay çözüm olur. Üçüncüsü ise, bu en acı yoldur. Deneyerek, uğraşarak bulunan yoldur. Öğrencilik yaşantınız, olumlu veya olumsuz düşüncelerinizin yansımasından başka bir şey değildir. Yaşadıklarınız düşüncelerinizle başlar. İnançlarınızla şekillenmektedir. Evrenin bir sistemi ve bu sistemin bir çalışma prensibi vardır. Sistemin nasıl çalıştığını öğrendiğinizde o zannettikleriniz-le yarattığınız inançlarınızdan kurtuluyor. Bunun sonucunda hayatınız değişmektedir.

Bakırköy Matematik Özel Ders Hocasına göre, öğrencilik yaşantınızla ilgili kararları rastlantılara bırakmayınız. Matematik çalışmalarınızı ve başarınızı engelleyecek pek çok nedenle karşılaşırsınız. Meşgul olmak kolaydır. Verimli bir şekilde AYT Matematik sınavına çalışmak zordur. Matematik dersinde başarıya ulaşabilmek için, anlama, tam öğrenme ve hız kazanma çalışmalarını sistematik bir şekilde sürdürmek gerekir. Matematik dersinde edindiği bilgileri, teoremleri programlı ve disiplini bir ev ödevi çalışmalarıyla sürdüremeyen öğrencinin başarıya ulaşması çok zordur veya hiç yoktur.

Sonuç olarak, Bahçeşehir Matematik Özel Ders Hocası sizlere, İlkokuldan üniversiteye” giden bu zorlu yolda, başarılar diler. Ayrıca, “ Matematik sorusu çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü algılamasını” diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

18.11.2023

Leave a comment