Skip links

Atakent Uzman Matematik Özel Ders

Atakent Uzman Matematik Özel Ders Atakent Uzman Matematik Özel Ders hocası diyor ki: YKS matematik sınavlarına hazırlanırken iki şey seni geri bırakır. Birincisi ‘KARARSIZLIK’, ikincisi ise ‘CESARETSİZLİK’ tir. Dahası, Matematik çalışırken öğrencilik hayatın şans oyunu değildir. Ayrıca, YKS Matematik sınavını kazanmak istiyorsan çok çalışmalısın. YKS “Matematik Sınavlarından başarısız olmak imkansızmış gibi harekete geç!” Ya size, hayatınızı tersine çevirecek olan bu sekiz kelimelik basit bir formül vaat edilseydi? Bunun gerçek olduğuna inanır mıydınız? Peki, dener miydin? Sadece basit bir cümle kullanarak, YKS Matematik sınavlarındaki başarınızı sabote etmekten kurtulun.

Bahçeşehir Matematik Özel Ders Hocası birçok öğrencide ‘başarısızlık isteği’ olduğunu fark edip; istediğimizi elde etmektense, aşağılanmaktan korkmayı tercih ettiğimiz konusunda ısrar etti. Dahası, bu bakımdan korku ve tutku çarpıştığında, sonuç olarak korku baskın gelir. Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni size, başarısız olmak imkansızmış gibi harekete geçerek YKS Matematik sınavlarına hazırlanmanızı tavsiye ediyor. Ayrıca Atakent Matematik Özel Ders hocası, aynı zamanda bu korku tepkisinin nasıl aradan çıkarılacağını ve asıl TYT Matematik sınavı için gereken yolu izlemenin yollarını gösteriyor.

EN İYİ MOTİVASYON KAYNAĞI MATEMATİK ÇALIŞMAK

Atakent Birebir Matematik Üniversite Hazırlık hocasına göre, küçük değişikliklerle YKS Matematik Geometri sınavlarında çok iyi netler elde edilebilir. Yeter ki, doğru zamanda, doğru kaynak ve disiplinli bir etkin çalışmak için harekete geç.  Çok basit ipuçları, kendinizi aşmanızı ve sonuçları en üst düzeye çıkarmanı sağlayacaktır. Sakın unutma, “Disiplinin bedeli, pişmanlığın acısından her zaman daha azdır.”

Matematik Üniversite Hazırlık Atakent hocası kaliteli matematik öğrenmek için aşağıdakileri azaltmalısınız: Bilgisayar başında harcadığınız zamanı, boşa geçen zamanı, telefonla uğraştığınız süreyi, arkadaşlarınızdan beklentilerinizi, televizyon seyretmeyi, döktüğünüz gözyaşlarını, kafaya taktıklarınızı, yediğiniz yemeği, kullandığınız tuzun miktarını, çayda kullandığınız şekerin miktarını, kıyafetlerinizi ve kuruntularınızı. Öğrencinin Matematik öğrenmek için bunları bazı alışkanlıkları bırakmalıdır. Matematik sorularını çözemediğin-izde, çekingenliği, olumsuz düşünmeyi bırakmalısın. Matematik çalışmamak için mazeret üretmeyin. Dahası, Matematik yapamam düşüncesini ve surat asmasını asla bırakmalısın. Ayrıca öğrenci ön yargıyı, olumsuz kelimeleri, herkesi eleştirmeyi de bırakmalısın. Ek olarak, herkesi düzeltmeye çalışmayı ve başkaları için çalışmayı asla yapmamalısın.

Ayrıca, Beylikdüzü Matematik Üniversite Hazırlık öğretmenin ifade ettiği gibi, daha iyi Matematik anlamak için bunları çoğalt-malısınız. Bunlar, gülümsemeyi ve sevmeyi. Olumlu düşünmeyi, Matematik yaparım, ayaklarınızın toprağa dokunmasını, renkli giyinmeyi. Ayrıca, sizi iyi hissettiren müzikleri dinlemeyi, içtiğiniz suyun miktarını, alttan almayı, sevginizi hak edene vermeyi. Güzel söz söylemeyi, teşekkür etmeyi, selam vermeyi, şükretmeyi, dua etmeyi, çok sayıda Matematik problemi çözmeyi.

Sonuç olarak, Atakent Uzman Matematik Özel Ders hocası size, sahip olduğun her şeyi takdir etmene yetecek denli YKS Matematik sınavlarında netler diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

24.04.2023

Leave a comment