Skip links

Büyükçekmece Matematik Yüz Yüze Ders

Matematik Yüz Yüze Ders BüyükçekmeceBüyükçekmece Matematik Yüz Yüze Ders Hocası ile YKS Matematik Sınavlarına hazırlanın. Matematik konularını öğrendikten sonra enerjinizin uyumasına daha ne kadar izin verecekseniz? Kendi ihtişamınızı daha ne kadar görmezden geleceksiniz. Sabahın altısında kalkın. Matematik çalışmak, onda yemek, akşam altıda yemek ve onda yatmak öğrenciyi on kere on yaşatır. Matematik Özel Ders Büyükçekemece hocanıza göre, Matematik çalışmadan geçen tek bir gün için söylenmeyin. “Ben bu gün Matematik çalışmadığım için sevmedim, haydi bu günü yeniden yaşayalım şansımız yok.”

YKS Matematik sorularını çözemediğin zaman gözlerin nemli nemli başını önüne hiç eğmeyin. Böylece, çözememek onur değil ki Matematik için hiç üzülmeyin. Bundan sonra kayıp ettiğin zamanlarını Büyükçekmece Matematik Özel Ders hocası ile telafi edeceğinden emin olabilirsin.

Büyükçekmece Matematik Yüz Yüze Ders Hocası  hocasına göre, elmas nasıl yontulmadan kusursuz hale gelmezse, öğrenci de çalışmadan ve acı çekmeden Matematik konularını öğrenemez. Matematik dersine zaman ayırmadan ve çalışmadan öğrenilmez. Büyükçekmece Matematik Yüz Yüze Ders hocasının Matematik ile öğrenirken acılarına, engellerine, zorluklarına saygı duy ve onlardan öğren, ancak bu biçimde planlı ve programlı çalışırsan ideallerine kavuşursun. Hedeflerini büyük koyan öğrencilerin idealleri, sıradan öğrencilerin hevesleri vardır. Başka bir ifade ile, Hevesleri olanlar engellerden şikâyetçi olur.

Büyükçekmece Matematik Yüz Yüze Ders hocasından Matematik öğrenen öğrenci psikolojisi ile öğretilen Matematik bilgilerinin bir kısmını ret ederseniz ve bilgilerin çoğuna teğet geçerseniz,  gelecek yaşantınızda size lazım olduğunda pişman olursunuz. Ne zaman ki hayatın realitesi ile baş başa kaldığınızda bu Matematik bilgilerin önemini kavramaya ve anlamaya başladığınızda geç kaldığınız fark edeceksiniz ve iş işten geçtiğini anlayacaksınız.  Ne kadar çok hatırlayabilirseniz ve özümleyebilirseniz hayata bakışınızın değişeceğini anlayacaksınız ve başarı oranınız artacaktır.

Matematik Özel Ders Büyükçekmece

Büyükçekmece Matematik Yüz Yüze Ders hocası için, Matematik hayatınızın önemsediğiniz her olayında ve sürecinde vardır. Matematik Geometri, tıp biliminden hukuk bilimine en önemli temel bilgilerdir. Hepiniz ileride 65 lı yaşlarınıza geldiğinizde yaşadığınız sağlık ve kilo problemlerinin çözümünde de hep yardımcınız Matematik bilgileri olacaktır. Şöyle ki;

X = Günlük enerji ihtiyacınız

Y =Günlük gıdalardan aldığınız enerji

Z = Sonuç

Y, X  dan büyük olduğu sürece Z nin anlamı kilo ve başta kalp rahatsızlıkları olmak üzere her türlü sağlık sorunları, frak çok değilse spor ile tolere edilebilir.

Y, X dan küçük olduğu sürece kilo kaybına sebep olacaktır. Kilo fazlalığında denetimli bir süre yararı olabilir.

Y = X durumunda da, kilomuzdan memnunsak korursunuz,  değilseniz uygun yollarla sağlıklı duruma getirebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Büyükçekmece hocasına göre, yaşamın en muhteşem mutluluğu, öğrencinin sevdiği bir şeye inanmasıdır.  Başarılar dilerim.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

03.10.2021

Leave a comment