Skip links

Matematik Özel Ders Florya

Matematik Özel Ders FloryaMatematik Özel Ders Florya Hocası diyor ki: YKS matematik sınavları için özgüven en güzel aksesuardır. YKS Matematik sınavı için en güzel başarılar, başarısız olabilme özgürlüğünden geçer. Dahası, YKS Matematik Geometri sınavında başarısızlık tüm başarılarının kökenidir. Çok deneyin başaramadıysanız bunda hiç sorun yoktur. Matematik Özel Ders verenler Florya Hocası size sesleniyor. Kendinize yatırım yapmalısınız. Çok Matematik sorusu çözmelisiniz. Çok soru çözen Matematik Özel Ders Yeşilköy hocasını tanıyın. Matematik çalışmayı öğrendiyseniz netleriniz çok artar. Ananız babanız bile artık sizi kendiniz kadar sizi önemsemeyecek. Ayrıca, siz kendinizi çok iyi önemsemelisiniz.

Florya Matematik Özel Ders Hocasına göre, Matematik öğrenmek için bindiğiniz tren yanlış yöne gidiyorsa, onun içinde ters yürüyerek Matematik dersinden başarılı olamazsınız. Matematik için ne kadar büyük düşündüğümüz, başarının ebadını belirler. Ne kadar büyük düşündüğümüz nasıl düşündüğümüze bağlıdır.  Nasıl düşündüğümüz ise, öğrencilik hayatında denetimi elimizde bulundurduğumuz sayılı şeylerden biridir.

YKS MATEMATİK SINAVINDAN BAŞARILI OLMAK İÇİN NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Matematik derslerinden bilmediğin bağıntıları ve teoremleri YKS Matematik Özel Ders Bakırköy Hocasından öğren. Bilmediğini bilmeyenden kaç. Dahası, bir Matematik Özel Ders Halkalı Öğretmenini kaçarken gören birisi sormuş, “Sen Matematik Özel Ders Florya Öğretmenisin neden korkup kaçıyorsun?” Matematik Özel Ders öğretmeni, ‘Cahilden kaçıyorum’ demiş. Ne kadar az bildiğini anlayabilmek için ne kadar şey bilmen gerekmesi ne kadar gariptir değil mi? Sonuç olarak, Matematik derslerinden yetersiz olduğunun farkına varman, Yeşilköy Matematik Özel Ders Öğretmenine atılmış en büyük adımdır.

Hedeflediğiniz başarıya inançla çalışırsanız başarmamamız imkansızdır. Dahası başarıya odaklı bir çalışma temposu yakalayın. Ayrıca, TYT  Matematik sınavı sürecinde çok değil, planlı ve verimli çalışmanın önemini asla unutmayın. Zamanı iyi değerlendirin. Hazırlayacağınız programda ders ve hayatı dengeleyin. Girdiğiniz deneme sonuçlarını çok iyi analiz edin ve sizi bir adım daha ileriye götürecek stratejiler belirleyin. Verimli, etkin öğrenme tekniklerini ve hafızada tutma tekniklerini kullanın. Geometri sınavına hazırlanırken mutlaka TYT Geometri Özel Ders Öğretmeninizin önerilerini dikkate alın.

Unutmalısınız ki,  Matematik dersindeki başarı, ancak devamlılıkla gelir. Matematik okul derslerini asla ihmal etmeyin.

Her yiğidin bir yoğurt yemesi vardır. Sizin de bir öğrenme stiliniz olması gerekir. Böylece başarınız artacaktır.

Sonuç olarak, Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere başarılar diler.

Cevat Karakayalı

22.12.2021

Math Cevat Tutor

Leave a comment

 1. MATEMATİK ÖĞRENİRKEN AKLIMDAN HİÇ ÇIKARMAYACAĞIM:
  Matematik Özel Ders Öğretmenimden Matematik öğrenmek için sahip olduğum en iyi yeteneklerimi öğrendim. Bunlar sırasıyla:
  -Yapmam gerekeni yapmamı,
  -Bunları yapılması gereken zamanda ve yapmam gerektiğini,
  -Bunları istesem de istemesem de mutlaka yapmam gerektiğini öğrendim.
  Düşüncelerim iç başarımın tuğla taşları gibidir. Eğer tuğla taşlarını yerli yerine koyarsam, başarı duvarımı başarılı Düşüncelerle örerim. Matematik dersinde başarısızlığın önüne büyük ve yıkılmaz bir set çekerim. Çok fazla ve istekli çalışarak bütün matematik sorularını çözmeye başladım. Olumsuz düşüncelerimin kabiliyetimi öldürdüğünü anlamım.
  Efsane Cevat hocam sayesinde Matematik için hep olumlu düşünmeye başladım. Bana Okul hayatımda hiç bir desteğini esirgemeyen Matematik Özel Ders öğretmenime çok teşekkür ediyorum.
  Berke Akgül
  11.sınıf MF öğrencisi
  Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi