Skip links

Matematik Özel Ders Yeşilköy

Matematik Özel Ders YeşilköyMatematik Özel Ders Yeşilköy Hocası diyor ki: Matematik problemlerinin çözümünde görev almayan öğrenciler problemin bir parçası olurlar. YKS Matematik sınavlarında başarılı olmak veya olmamak öğrencinin kendi elindedir. Matematik sınavlarında başarılı olmak için yapılması gerekenleri yapacak olan tek kişi sensin. Annen senin yerine Matematik çarpım tablosunu öğrenemez. Dahası, Öğrense de sana faydası hiç olmaz. Baban senin yerine YKS Matematik /Geometri deneme sınavlarına giremez. Girdiğini var saysak sadece kendisine faydası olur. Ayrıca sana hiç faydası olmaz.  Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocasına göre,  Matematik ödevlerini senin yerine arkadaşın yaparsa, sana hiç faydası olmaz. Ayrıca, her başarının önünde engeller mutlaka engeller vardır. Şayet karşına hiç engel çıkmıyorsa asıl bu durumdan şüphelen.

Matematik sınavlarından başarılı olmak istiyorsan mutlaka çalışmalısın. Öğrenci Matematik için yapması gerekenleri ne kadar yaparsa, yapmaması gerekenlerden uzak durursa o kadar başarıya yakın olur. Ayrıca, bunu yapacak olan tek kişi sensin. Senin yerine seni hiç kimse başarıya götüremez. Geometri/Matematik dersinden başarılı olmayı çok istemelisin. Bu nedenle, bunun tek yolu senden geçiyor.

Matematik Özel Ders Yeşilköy Hocasına göre, öğrencilik hayatı saha içi ve saha dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Saha içinde olan öğrenci için, kontrol tamamen öğrencinin kendi elindedir. Saha dışında ise Geometri dersini çalışması öğrencinin kesinlikle kontrolünde değildir. Ayrıca, vereceği tepkiler tamamen öğrencin kontrolündedir. Ailenin çocuğunun TYT Matematik Sınavları için ödevini yapması konusunda baskısı işe yaramıyor. Dahası, öğrencinin ödev yapması içinden gelen bir duygu olması gerekir. Öğrencinin anne, babası ve En İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir hocası sahanın dışında ki kişidir. Ayrıca, öğrencinin yerine sahaya giremezler. Öğrencinin yerine Matematik problemi çözemezler. Ancak öğrenciye çok iyi moral verebilir.

Matematik Sınavında Başarılı Olmak İçin Nasıl Bir Yol Haritası Belirlemelisiniz?

Matematik Özel Ders Yeşilköy Hocası için, bir öğrenci asıl başarısını saha içinde gösterir. Dahası, saha içinde Matematik için yaptıkları onu asıl başarıya taşır. Ayrıca, bir öğrencinin Matematik dersinden korkmalarının ya da sevmemelerinin en iki nedeni vardır. Bunlar İç ve dış etkenlerdir. Dış etkenler öğrencinin elinde olmayan ve çevreden gelen etkenlerdir. Mesela, Matematik öğretmeni bir problemi öğrenciye sorar. Daha sonra öğrenci yapamadığında sınıfta öğrenciyi azarlarsa bu durum dış etkendir. Öğrenci bir daha matematik dersini çalışması içinden gelmez.

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders öğretmeni sizlere gireceğiniz YKS Matematik sınavlarında başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

04.01.2022

Leave a comment

 1. Her zaman matematikle arası kötü olan biriydim. En sevdiğim derslerin arasında hiç bir zaman yeri yoktu olamazdı da. Çünkü ne çalışmak ne de dersi dinlemek benim için ilgi çekiciydi… Sınavlardan bi kaç gün önce çalışa çalışa, günü kurtarmak adına çalıştım ve matematiği lise hayatım boyunca bi şekilde hallettim. Sonra 3 yıl nasıl geçtiyse geçti ve o kabus sene geldi…. 12.sınıf. Tabi hemen korku ve panikle matematik özel hoca arayışlarına girdim. Bir sürü arkadaşım ders alıyordu. Hepsinin hocalarıyla görüştüm. Ama beğenmedim çünkü bana gerçekten matematiği sevdirecek kendini de sevebileceğim tipik bir hoca öğrenci ilişkisi dışında bir öğretmen lazımdı. Neyse ben tabi stres ve panik yapmakta doruklardayken annemle internete yazmaya karar verdik önce tabi ne kadar güvenilir olabilir ki diye düşünmedik değil… Sonra ben Google a Matematik Özel Ders Bahçeşehir yazınca karşıma Cevat Hoca çıktı. İçime doğdu son senemi emanet edeceğim öğretmen bu olabilir diye düşündüm ve aradım. 15 dakika sonra kapımdaydı ki ben Bahçeşehir de oturuyorum. Zaten Cevat hocayla tanışırsanız anlayabilirsiniz onun tez canlılığındaki içtenliği, samimiyeti… Güvenilir mi diye tereddüt ettim ilk tanıştığımızda hatta psikopatlık derecesine bağlayıp eski öğrencilerine yazdım Facebook’tan… Kime yazdıysam çok sevdiğini söyledi herkes övdü durdu. Ben de Cevat hocayla haftada 3 gün matematik özel ders temalı derslerimizi başlatmaya karar verdim. Cevat hoca hakkında söylenen her şey o kadar gerçekti ki 2-3 ders sonra birbirimizin besti olduk kanka falan demeye başladık çünkü bir insan bu kadar içten, samimi ve çalışkan olabilirdi. 10 netle başladığım ygs matematiği 20 nete çıkardı Cevat hoca. Cevat hoca sadece bir öğretmen olmadı böyle canım sıkıldıkça ben yapamıyorum bu matematiği diye zırladıkça yazdığım hocam oldu Cevat Hoca. Hep sabırla dinledi sabırla bana olacağını söyledi sabırla birçok metot uyguladı. Hakkında ne yazsam az kalır. Cevat hocayla aramızdaki bağ gittikçe güçlendi ve şimdi asla bırakmayacağım canım hocam oldu o. Cevat hocayla tanışmak ve son senemi ona emanet etmek verdiğim en iyi karardı sanırım. Matematik konusunda bir sürü hoca denedim hepsi düz anlatıp giden tiplerdi ama Cevat hoca bana özel hazırladığı defterleri renkli kalemleriyle bu sene bitse bile her zaman gerçekten kalbimin bir köşesinde “bana matematiği sevdiren adam” olarak kalacak. Teşekkür ederim Cevat Hoca , sağ olun hocam iyi ki varsınız.

  GÜLŞAH ÖZDEMİR
  12.SINIF ÖĞRENCİ

 2. MATEMATİK ÖĞRENİRKEN AKLIMDAN HİÇ ÇIKARMAYACAĞIM:
  Matematik Özel Ders Öğretmenimden Matematik öğrenmek için sahip olduğum en iyi yeteneklerimi öğrendim. Bunlar sırasıyla:
  -Yapmam gerekeni yapmamı,
  -Bunları yapılması gereken zamanda ve yapmam gerektiğini,
  -Bunları istesem de istemesem de mutlaka yapmam gerektiğini öğrendim.
  Düşüncelerim iç başarımın tuğla taşları gibidir. Eğer tuğla taşlarını yerli yerine koyarsam, başarı duvarımı başarılı Düşüncelerle örerim. Matematik dersinde başarısızlığın önüne büyük ve yıkılmaz bir set çekerim. Çok fazla ve istekli çalışarak bütün matematik sorularını çözmeye başladım. Olumsuz düşüncelerimin kabiliyetimi öldürdüğünü anlamım.
  Efsane Cevat hocam sayesinde Matematik için hep olumlu düşünmeye başladım. Bana Okul hayatımda hiç bir desteğini esirgemeyen Matematik Özel Ders öğretmenime çok teşekkür ediyorum.
  Berke Akgül
  11.sınıf MF öğrencisi
  Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi